Skip to Content
Hallitus, tugevad allergilised reaktsioonid ja muud ebameeldivused, mille põhjustaja on sobimatu õhuniiskus toas

Ebameeldivustunne on esimene asi, mis annab märku liigsest õhuniiskusest toas.

Hallitus on liigse õhuniiskuse üks võimalikke avaldumisvorme.

Suur õhuniiskus toas võib mõjutada teie tervist. Ülemäärane õhuniiskus siseruumides soodustab hallitusseente ja muude, bakteriaalsete allergeenide vohamist. Hallitus ja kopitus võivad mõjutada olemasolevaid hingamisteede vaevusi ning levida ventilatsioonisüsteemide kaudu ühest ruumist teise (ja seinte vahele), kui midagi ette ei võeta. Tolmulestad on teine selline probleem, mis ilmneb majapidamistes, kus on suur õhuniiskus. Need parasiidid on astmahaigete ja muude allergikute jaoks tõelised vaenlased.

Hallitus tekib niisketes kohtades ja võib mõjutada inimeste heaolu.

Liigne õhuniiskus mõjutab ka lihaseid ja liigeseid. Suure õhuniiskuse korral kipuvad inimeste liigesed, lihased ja kõõlused laienema, mõjutades juba olemasolevat seljavalu ja artriiti.

Hallitus, kopitus ja muud majapidamises levivad bakterid on igal juhul soovimatud külalised ning võimalikud süüdlased, kui teid vaevab kehv enesetunne. Ennetava tegevusena tuleks õhuniiskuse tase toas hoida soovitatavas vahemikus 50–60%, et tagada õhu tervislikkus. Niiskuseimaja aitab teil tagada õige õhuniiskuse taseme toas. Need seadmed aitavad eemaldada õhust liigse niiskuse, et ennetada liigniiskuse kahjulikku mõju teie majapidamisele ja heaolule ning aidata luua kodus tervislik elukeskkond.

Sind võib veel huvitada