Skip to Content
Viis põhjust, miks muretseda majapidamisse niiskuseimaja

Niiskuseimaja peamised eelised

Niiskuseimajast saab teie usaldusväärseim liitlane võitluses liigse õhuniiskuse vastu

Kas õhuniiskus mõjutab teie koduseid elutingimusi? Kui vastus on jaatav, siis kaaluge niiskuseimaja paigaldamist. See aitab kõrvaldada niiskusprobleeme. Milleks? Siin on neli peamist põhjust niiskuseimaja muretsemiseks.

 

1. Ohjab õhu niiskussisaldust

Niiskuseimaja on parim lahendus majapidamises oleva liigse õhuniiskuse kõrvaldamiseks. Tänu sellele püsib toas tervislik õhuniiskuse tase ja toaõhk tundub meeldivam.

 

2. Aitab ennetada hallituse teket ja kopitust

Hallitus ja kopitus on kõige sagedasemad liigniiskusega kaasnevad nähud. Paigaldades tuppa niiskuseimaja, aitate vähendada õhu niiskussisaldust ja seeläbi ennetada hallitusseente kasvamist. Tänu tasakaalustatud õhuniiskusele ei pea te muretsema lagede mustaks tõmbumise või värvi ja tapeedi koorumise pärast.

3. Parandab enesetunnet

Liigniiske õhk siseruumides avaldab ebasoodsat mõju teie enda ning teie pere tervisele ja heaolule. Niiskus võib toad näiliselt külmaks muuta ja põhjustada kopituslõhna. Samas võib liigne õhuniiskus põhjustada ka aevastus- ja köhahooge või ägestada olemasolevaid allergiasümptomeid. Niiskuseimaja aitab vähendada ülemäärast õhuniiskust, muutes õhu sel moel kergemini hingatavaks.

4. Kaitseb teie isiklikke esemeid

Peale muude heade omaduste kaitseb niiskuseimaja ka teie isiklikke esemeid liigniiskuse kahjuliku mõju eest. Tasakaalustatud õhuniiskusega keskkonnas on nii teie riided, raamatud kui ka teatud toiduained kauem paremas seisukorras ega hakka hallitama või kopitama.

 

5. Loob kodus erilise meeleolu

Niiskuseimajad suudavad enamatki kui üksnes üleliigset niiskust imada – nende abil on võimalik ka tubades eriline õhustik luua. Selleks, et luua kodus eriline, lõõgastumist, energiat või mugavustunnet soodustav „lõhnameeleolu“, kasutage oma niiskuseimajas aroomiteraapilisi täitetablette.

Meie aroomiteraapilised täitetabletid pakuvad tõhusat imavust ja täidavad kodu eriliste aroomidega.

Just sedalaadi pisiasjad teevad kodu iga pere jaoks eriliseks kohaks. Vaadake lähemalt, milline niiskuseimaja vastab kõige paremini just teie vajadustele, ja muretsege endale sobivaim seade, et võidelda liigse õhuniiskusega siseruumides.

Sind võib veel huvitada