Niiskuseimaja Pearl

Omadused ja eelised

Niiskuseimajate kõrgklass väikeste ruumide jaoks.

 

Võidelge liigse õhuniiskuse vastu väiksemates ruumides.

Niiskuseimaja Pearl on suurepärane lahendus õhuniiskuse ohjamiseks väikestes ruumides suurusega kuni 10 m2. See aitab õhust liigse veeauru välja imada, et võidelda ebasobivast niiskustasemest tingitud probleemidega nagu kondensatsioonivesi, halvad lõhnad ja hallitus. Seda seadet pole vaja silma alt ära peita. Väike ja elegantse kujundusega Pearli niiskuseimaja sobib vaevata igasse väikesesse ruumi.Pearli niiskuseimaja töötab koos Power Tabi täitetabletiga, mis kestab 10 m2 ruumis umbes kaks kuud*. Seade hakkab tööle nii pea, kui olete selle kokku pannud. Seadmesse käib väike kahefaasiline Power Tabi täitetablett, mis sisaldab üliaktiivseid kristalle ning mille üksteisest eraldatud aktiivsed toimeained pakuvad tõhusat lahendust liigse õhuniiskuse ja ebameeldivate lõhnade vastu.
Niiskust imades muutub Power Tabi täitetablett järk-järgult väiksemaks, kuni lahustub täielikult. Kinnipüütud üleliigne niiskus muudetakse soolalahuseks, mis koguneb seadmes olevasse veepaaki.

Tänu osaliselt läbipaistvale paagile on seadmesse koguneval soolalahusel kerge silma peal hoida.Pearli niiskuseimaja on täiesti helitu. Seadme töö põhineb looduslikel protsessidel ja selleks pole vaja eraldi energiaallikat (ei patareisid ega elektrit). Ühtlasi on see ohutu ja mugav, sest niiskuseimaja kasutamisel ei teki pakendeid, mida oleks vaja ära visata.

 * Sõltuvalt õhuniiskuse tasemest ja toatemperatuurist.

Kuidas niiskuseimaja Pearl töötab?

Selle kasutamine on imelihtne! Piisab vaid neljast sammust, et vabaneda liigsest õhuniiskusest ja luua kodus tervislik õhustik.

  1. Seadme avamiseks eemaldage kate.
  2. Avage täitepakend. Vältige toote kokkupuutumist nahaga ja paigutage tablett seadmesse sinine pool all.
  3. Pange kate tagasi oma kohale ja lükake see paika.
  4. Kui täitetablett on täielikult lahustunud, avage kate ja valage soolalahus kanalisatsioonist alla. Puhastage võrestik sooja veega. Pange seadmesse uus täitetablett.
Niiskuseimaja Pearl sobib paigaldamiseks mis tahes väiksesse ruumi majapidamises, näiteks vannituppa, magamistuppa või kööki.

Ehkki Ceresiti niiskuseimajad töötavad ilma elektrienergiata, ei tohiks nende lähedusse lasta lapsi ega koduloomi. Ärge asetage niiskuseimajat küttekehade lähedusse (radiaatorid, kaminad jne). Veenduge, et Power Tabi täitetablett või soolalahus ei puutuks kokku kergesti kahjustuvate metallpindadega. Kontakti toimumisel peske pinda kohe sooja veega.