Niiskuseimaja Aero 360º

Omadused ja eelised

Parim lahendus vabanemaks liigsest õhuniiskusest siseruumides.

 

Aero 360°: pöördeline niiskuseimavus

Aero 360° on läbimurre õhuniiskuse ohjamises. Henkeli uus süsteem optimeerib õhuringlust 360 kraadi ulatuses. Aero 360° süsteem toetub füüsika põhimõtetele – mida suurem on täitetableti kokkupuutepind õhuga, seda paremini see niiskust imab. Aerodünaamiline niiskuseimaja on varustatud erilise 360-kraadise õhutunneliga, võimaldades õhul liikuda nii seadmes oleva täitetableti ümber kui ka sellest läbi.Üliimavad Aero 360° täitetabletid sisaldavad aktiivseid kristalle, mis tagavad parima imavuse. Uuenduslik laineline pind ja keskel olev ava suurendavad tableti kokkupuutepinda õhuga, et parandada niiskuseimaja tõhusust. Nii on niiskuseimaja kuni 40% tõhusam*.

 

 

* Võrreldes standardse Henkeli süsteemiga.

Aero 360º: pöördeline niiskuseimavus

Selle niiskuseimaja sees on eriline Aero 360° täitetablett, mille tööiga 20 m² ruumis on umbes kolm kuud*. Kinnipüütud üleliigne niiskus muudetakse soolalahuseks, mis koguneb seadmes olevasse veepaaki. Niiskust imades muutub Aero 360° täitetablett järk-järgult väiksemaks, kuni lahustub täielikult.

 

* Sõltuvalt õhuniiskuse tasemest ja toatemperatuurist.

Aero 360° niiskuseimaja annab märku, kui on aeg täitematerjali vahetada. Kui veetase paagis jõuab indikaatoril näidatud punase alani, tuleb täitematerjali kontrollida – see on kas kohe otsa lõppemas või ongi juba otsas.

Aero 360º niiskuseimaja on täiesti helitu. Seadme töö põhineb looduslikel protsessidel ja selleks pole vaja kasutada eraldi energiaallikat (ei patareisid ega elektrit). Ühtlasi on see keskkonnasäästlik ja mugav, sest niiskuseimaja kasutamisel ei teki tühjasid pakendeid, mida oleks vaja ära visata.

Henkeli niiskuseimaja on tõhus abivahend allergiate ennetamisel, kuna see vähendab õhu niiskussisaldust ning pärsib seega allergiaid (kinnine nina, astma, ekseemid jne) tekitava hallituse ja tolmulestade levimist.

Kuidas niiskuseimaja Aero 360º töötab?

Niiskuseimaja kasutamine on imelihtne! Piisab vaid neljast sammust, et vabaneda liigsest õhuniiskusest ja luua kodus tervisesäästlik õhustik.

  1. Vajutage seadme ülemise otsa peal olevat sümbolit ja avage seade.
  2. Avage täitepakend. Vältige toote kokkupuutumist nahaga.
  3. Paigutage tablett seadmesse sinine pool all.
  4. Kui täitetablett on täielikult lahustunud, avage tila ja valage soolalahus kanalisatsiooni.

 

Ehkki niiskuseimajate kasutamine on ohutu, hoidke need lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas. Ärge asetage niiskuseimajat küttekehade lähedusse (radiaatorid, kaminad jne). Veenduge, et Aero 360° tablett ega soolalahus ei puutuks kokku kergesti kahjustuvate metallpindadega. Kontakti toimumisel peske pinda kohe sooja veega.

Võite Aero 360º niiskuseimaja paigutada nii elutuppa, kööki, vannituppa, magamistuppa, keldrisse kui ka haagissuvilasse.